شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 13:35 منتشر شده در مورخ: 1401/04/26 شناسه خبر: 1883818
فرمانده سپاه ولی عصر(عج):

سند غدیر کاهش محرومیت در روستاهای خوزستان است

سند غدیر کاهش محرومیت در روستاهای خوزستان است
سردار حسن شاهوارپور گفت: سند غدیر با استفاده از ظرفیت بسیج، گروه های جهادی و نهادهای مربوطه در کنار دولت به دنبال حل مشکلات روستایی است تا مردم محروم این مناطق در یک وضعیت مطلوب و پایدار قرار بگیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان در حاشیه مراسم آیین آغاز عملیات اجرایی سند غدیر در گفت‌وگو با خبرنگار رهیاب ضمن تبریک عید غدیرخم، اظهار کرد: مجموعه سپاه و بسیج در کنار دولت در جهت پیشبرد برنامه های خدمت رسانی و رفع مشکلات درحال تلاش است.

وی افزود: قرارگاه آبادانی و پیشرفت نیز در خوزستان به منظور خدمات رسانی به مردم برپا شده است و در این قرارگاه تعدادی از دهستان‌های استان که هر کدام شامل ۱۵ تا ۲۰ روستا هستند؛ به عنوان نمونه انتخاب شده اند.
 
فرمانده سپاه خوزستان با اشاره به اینکه روستاها دارای دو وضعیت موجود و مطلوب هستند، گفت: سند غدیر به کمک کارشناسان خبره در جهت مطلوبیت دهستان های هدف در ۶ شهرستان استان در زمینه های بهداشت و درمان، عمرانی، اقتصاد، آموزش و فرهنگی تهیه شده است. 
 
سردار شاهوارپور ادامه داد: سند غدیر با استفاده از ظرفیت بسیج، گروه‌های جهادی و نهادهای مربوطه در کنار دولت به دنبال حل مشکلات روستایی است تا مردم محروم این مناطق در یک وضعیت مطلوب و پایدار قرار بگیرند. 
 
وی بیان کرد: سند غدیر به دنبال کاهش محرومیت روستایان است تا بتواند به عنوان یک الگو موفق در سراسر کشور توسعه پیدا کند.
 
انتهای پیام/
 

 

 

https://newroom.dana.ir/news/1883818.html/share
ارسال نظر
نظرات