شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 17:21 منتشر شده در مورخ: 1401/04/30 شناسه خبر: 1884637
اهدای کمک‌ مازندرانی‌ها به زلزله‌زدگان هرمزگان؛

همدلی کارگران مازندرانی از خزر تا خلیج فارس

همدلی کارگران مازندرانی از خزر تا خلیج فارس
با احسان و تعاون کارفرمایان و کارگران زحمتکش مراکز تولیدی و صنعتی مازندران لوازم ضروری و معیشتی مورد نیاز، مردم زلزله زده هرمزگان تهیه و اهدا شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، با احسان و تعاون کارفرمایان و کارگران زحمتکش مراکز تولیدی و صنعتی استان مازندران لوازم ضروری و معیشتی مورد نیاز، برای مردم زلزله زده استان هرمزگان به ارزش ۱۲۰ میلیون تومان تهیه و اهدا شده است.

این کمک های مومنانه که به همت سازمان بسیج کارگری سپاه کربلا و با مشارکت اداره کل کار ، تعاون و رفاه اجتماعی استان تهیه و جمع آوری شده،شامل مهمترین وسایل ضروری حال حاضر مردمان مناطق زلزله زده از جمله " پنکه، کلمن آب و آب معدنی،  اجاق گاز ، پتو و ..." است .

حسینیان مسئول سازمان بسیج کارگری و کارفرمایی سپاه کربلا مازندران در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به زلزله اخیر استان هرمزگان سازمان بسیج کارگران و کارفرمایان سپاه کربلا با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی از طریق مجموعه‌های تولیدی و صنعتی استان برای مردم زلزله زده کرده است.
 


وی افزود: در این مرحله حدود ۱۲۰ میلیون تومان اقلام ضروری برای مردم هرمزگان جمع‌آوری شده و توسط آماد سپاه کربلا به این استان ارسال می‌شود.
 
مسئول سازمان بسیج کارگری و کارفرمایی سپاه کربلا مازندران گفت:  قشر بسیج کارگری از توجه مردمی و در کنار آن‌ها بودن غافل نشد و در حد بضاعت اقدام به این عمل خداپسندانه کرد.حسینیان در پایان خاطرنشان کرد: قطعا بسیج و سپاه در کنار مردم است و خواهد بود و سعی می‌کنیم کمک اندکی را برای مردم عزیز استان هرمزگان داشته باشیم.

انتهای پیام/

https://newroom.dana.ir/news/1884637.html/share
ارسال نظر
نظرات